Walentynki

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 marca 2020

W dniu 7 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Organizatorem imprezy była rada wolontariatu. Już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój. Organizatorzy imprezy zorganizowali w tym dniu sprzedaż kartek walentynkowych, ciasteczek i balonów oraz specjalną Pocztę Walentynkową, aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrektora szkoły, nauczycieli i wychowawców. Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze.

Z okazji Święta Walentego Szkolna Kasa Oszczędności pod koniec stycznia ogłosiła konkurs plastyczny na Walentynkę SKO w dowolnym formacie. Na konkurs wpłynęło 12 prac. Oczywiście na wszystkich walentynkach dominowały serduszka, kwiatki i logo SKO. W dniu 5 lutego komisja konkursowa w składzie: Pani Alicja Trzaskowska - dyrektor szkoły, Pani Beata Laube - opiekun SU i Pani Beata Dziuba - radna Gminy Grzmiąca, dokonała oceny prac i wyłoniła zwycięzców. I miejsce zajął Maciej Kacprzak, II miejsce otrzymała Agata Szewczyk a III miejsce - Klaudia Mejer. Przyznano również trzy wyróżnienia dla: Laury Rydz, Alicji Pacholczyk i Majki Kopczyńskiej. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Świętowanie walentynkowe ma już wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuć, a tym samym niesie radość i zadowolenie.

                                                                                                       Samorząd Uczniowski

Autor: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Iwinie (22)

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Laureaci i wyróżnieni w konkursie plastycznym

  Laureaci i wyróżnieni w konkursie plastycznym

 • Powiększ zdjęcie Laureaci konkursu Walentynka SKO

  Laureaci konkursu Walentynka SKO

 • Powiększ zdjęcie Prace konkursowe Walentynka SKO

  Prace konkursowe Walentynka SKO

 • Powiększ zdjęcie Walentynki - gadżety walentynkowe

  Walentynki - gadżety walentynkowe