Jesteś tutaj: Start / KORONAWIRUS / Podziękowania

Podziękowania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 kwietnia 2020

Składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w dostarczeniu żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 dla sołtysów i strażaków z OSP Grzmiąca i OSP Krosino, którzy bezinteresownie pomogli w dniach 8-10 kwietnia 2020 r. dostarczyć przygotowane przez pracowników GOPS paczki żywnościowe dla blisko 600 osób z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu naszej gminy.

Sołtysi: Czechy - Stanisław Wykrętowicz, Gdaniec - Piotr Chojnicki, Godzisław - Joanna Pesta, Grzmiąca - Grażyna Pawłowska, Lubogoszcz - Agnieszka Śniadecka, Nosibądy - Kacper Szcześniak, Przeradz - Justyna Kopczyńska, Przystawy - Misztal Agnieszka, Radusz - Stanisława Gryga, Radomyśl - Celina Łojek, Równe -Teresa Mittelsztet, Storkowo - Maria Cichocka-Adaśko, Sławno - Małgorzata Siara, Wielanowo - Aleksandra Cygan.

Dziękujemy za tę ważną inicjatywę dla naszej społeczności, a także życzymy by służba na rzecz społeczeństwa przynosiła zawsze wiele powodów do osobistego spełnienia.

Dziękujemy również Pani Dorocie Madej za pomoc w dostarczeniu leków dla osoby niepełnosprawnej oraz wszystkim pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej za dotychczasową pracę na rzecz naszych mieszkańców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji w związku z ogłoszoną epidemią. Dziękujemy za zaangażowanie, ciągłość pracy i wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

Jesteśmy wdzięczni za to, że zawsze, również i teraz, w czasie zagrożenia epidemicznego, można liczyć na Państwa wsparcie. Wasza pomoc i zaangażowanie jest nieocenione.

                                       

                         Kierownik GOPS Grzmiąca                                                                 Wójt Gminy Grzmiąca

                                Iwona Fijałkowska                                                                          Patryk Makowski

Autor: Wójt Gminy Grzmiąca, Kierownik GOPS (4)