Turniej Unihokeja w Wierzchowie

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 grudnia 2015

21 grudnia br. w Wierzchowie odbył się V Ogólnopolski Turniej Unihokeja dziewcząt i chłopców. W kategorii Gimnazjum startowały cztery zespoły.

W pierwszym meczu nasz zespół z Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego pokonał Floorball Gorzów Wlkp. 2:4. W drugim meczu zmierzyliśmy się z Jedynką Trzebiatów pokonując ją 0:7 i w finale graliśmy z gospodarzami WSU Wierzchowo , które również pokonaliśmy 4:6.

W całym turnieju zajęliśmy I miejsce i z rąk Dyrektora Gimnazjum w Wierzchowie otrzymaliśmy złote medale oraz pamiątkowe wyróżnienia.

Zespół Gimnazjum w Grzmiącej reprezentowali: Jakub Trojanowski, Oskar Adaśko, Dawid Capar, Michał Grzegorski, Radosław Adaśko, Michał Capar, Bartosz Antczak, Dawid Franikowski, Igor Nieczaj, Fabian Zwoliński, Norbert Krawczyk, Łukasz Kubacki, Kamil Śliwka.

Opiekun zespołu: Mirosław Owczarski

Autor: Agnieszka Szpulak (24)