Warsztaty pilotażowe pn. „Młodzi przedsiębiorcy. Jeśli nie Ty, to kto?”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 września 2020

Fundacja Nauka dla Środowiska ma ogromną przyjemność zaprosić przedstawicieli jednostek podległych lokalnemu samorządowi na warsztaty pilotażowe pn. „Młodzi przedsiębiorcy. Jeśli nie Ty, to kto?", które odbędą się 23-25.09.2020 w Centrum Integracji Społecznej "Od Nowa" w Mielnie. Warsztaty są efektem dostosowania do polskich realiów ciekawego rozwiązania dydaktycznego - modelu edukacji społeczno-ekonomicznej, stanowiącego efekt realizacji projektu pt. „Rewitalizacja dla dobra wspólnego".

Model edukacji społeczno-ekonomicznej stanowi wartościowy i pełen inspiracji zestaw scenariuszy i gier edukacyjnych pozwalających na aktywne kształcenie młodych osób. Gospodarka Dobra Wspólnego (GDW) to idea, dzięki której można spojrzeć na rzeczywistość z nieco innej perspektywy niż chęć szybkiego zysku. Wyrażamy przekonanie, że model edukacji społeczno-ekonomicznej przedstawiony na warsztatach, będzie stanowić inspirację dydaktyczną dla wszystkich, którzy pracują z młodzieżą i chcą jej pomóc w podejmowaniu śmiałych i odpowiedzialnych decyzji biznesowych.

Przedsięwzięcie zainicjowała i zrealizowała w Polsce Fundacja Nauka dla Środowiska. Partnerem ponadnarodowym projektu jest hiszpańska organizacja Asociación Jóvenes Solidarios. Środki finansowe na jego realizację uzyskano z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój (POWER).

Prosimy o zgłaszanie się poprzez wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 16.09.2020 godz. 12:00 na adres sylwia.sipak@nfdsfund.org .

Podczas warsztatów Organizator zapewnia:

  • nocleg;
  • wyżywienie;
  • materiały w wersji elektronicznej modelu edukacji społeczno-ekonomicznej;
  • wsparcie merytoryczne ekspertów;
  • bezpieczne warunki.

W imieniu Fundacji Nauka dla Środowiska serdecznie zapraszamy!

Autor: LGD POJEZIERZE RAZEM W SZCZECINKU (12)

Pliki do pobrania